De Albanese openbare omroep RTSH heeft zonet de 22 namen bekendgemaakt die morgenavond zullen deelnemen aan de finale van Festivali i Këngës 54. Een zevenkoppige jury heeft na de eerste halve finale en tweede halve finale samengezeten en koos zo de onderstaande 22 finalisten. Morgen kiest diezelfde jury ook de winnaar van de 54e editie van het festival, dat nu voor de dertiende keer fungeert als nationale selectie voor het Eurovisie Songfestival.

Naar finale Festivali i Këngës 54
Adrian Lulgjuraj – Jeto dhe ëndërro
Aslajdon Zaimaj – Merrmë që sot
Besa Krasniqi – Liroje zemrën
Dilan Reka – Buzëqesh
Egert Pano – Mos ik
Eneda Tarifa – Përrallë
Enxhi Nasufi – Infinit
Erga Halilaj – Monolog
Evans Rama – Flakë
Flaka Krelani – S’je për mua
Florent Abrashi – Të ndjek çdo hap
Genc Tukiçi – Sa të dashuroj
Jozefina Simoni – Një det me ty
Klodian Kaçani & Rezarta Smaja – Dashuri në përjetësi
Kozma Dushi – Një kafe
Kristi Popa – Ajo çfarë ndjej
Lindi Islami – Për një mrekulli
Luiz Ejlli – Pa mbarim
Nilsa Hysi – Asaj
Renis Gjoka – Ato që s’ti them dot
Sigi Bastri – Engjëll i lirë
Teuta Kurti – Në sytë e mi

Uitgeschakeld
Andi Tanko – Dielli vazhdon të më ngrohë
Egzon Pireci – Triumf
Klajdi Musabelliu – Ndodh edhe kështu
Niku & Entela Zhula – Muza
Orgesa Zaimi – Një shishe në oqean
Revolt Klan – Dashurinë s’e gjejmë dot
Simbol – Artiste
Voltan Prodani – Dëgjoje këngën o Atë

Normaal gingen er maar 18 kandidaten door, maar uiteindelijk zijn het er 22 geworden. De vakjury bestaat uit Ilirian Zhupa, Piro Çako, Helidon Haliti, Françesk Radi, Jehona Sopi, Alban Nimani en Olta Boka. Die laatste vertegenwoordigde Albanië in 2008. Tussen 23:00 en middernacht kennen we de nieuwe Albanese kandidaat voor het Eurovisie Songfestival 2016.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.