Begin mei is het weer zo ver: het Eurovisiesongfestival 2018. Dit jaar trekken 43 delegaties naar de Portugese hoofdstad, maar slechts Ć©Ć©n van hen zal de trofee mee naar huis nemen.

Morgenochtend om 11 uur onze tijd starten in Lissabon de repetities voor het Eurovisiesongfestival 2018. De afgelopen zes weken stelden we dagelijks een kandidaat voor van dit festival en vandaag sloten we af met een voorstelling van de presentatrices. Tijd voor een laatste overzicht.

Klik op de landnamen om hun bijdrage inĀ Destination Lisbon te lezen.Ā 

Deelnemers eerste halve finale (dinsdag 8 mei)
01. Azerbeidzjan: Aisel – X My Heart
02. IJsland: Ari Ɠlafsson – Our Choice
03. AlbaniĆ«: Eugent Bushpepa – Mall
04. BelgiĆ«: Sennek – A Matter Of Time
05. TsjechiĆ«: Mikolas Josef – Lie To Me
06. Litouwen: Ieva Zasimauskaitė – When Weā€™re Old
07. IsraĆ«l: Netta – Toy
08. Wit-Rusland: Alekseev – Forever
09. Estland: Elina Nechayeva – La forza
10. Bulgarije: Equinox – Bones
11. MacedoniĆ«: Eye Cue – Lost And Found
12. KroatiĆ«: Franka – Crazy
13. Oostenrijk: CesĆ”r Sampson – Nobody But You
14. Griekenland: Yianna Terzi – Oniro Mou
15. Finland: Saara Aalto – Monsters
16. ArmeniĆ«: Sevak Khanagyan – Qami
17. Zwitserland: Zibbz – Stones
18. Ierland: Ryan Oā€™Shaughnessy – Together
19. Cyprus: Eleni Foureira – Fuego

Deelnemers tweede halve finale (donderdag 10 mei)
01. Noorwegen: Alexander Rybak – Thatā€™s How You Write A Song
02. RoemeniĆ«: The Humans – Goodbye
03. ServiĆ«: Sanja IlićĀ &Ā Balkanika – Nova Deca
04. San Marino: JessikaĀ feat.Ā Jenifer Brening – Who We Are
05. Denemarken: Rasmussen – Higher Ground
06. Rusland: Julia Samoylova – I Wonā€™t Break
07. MoldaviĆ«: DoReDos – My Lucky Day
08. Nederland: Waylon – Outlaw In ā€˜Em
09. AustraliĆ«: Jessica Mauboy – We Got Love
10. GeorgiĆ«: Ethno-Jazz Band Iriao – For You
11. Polen: GromeeĀ feat.Ā Lukas Meijer – Light Me Up
12. Malta: Christabelle – Taboo
13. Hongarije: AWS – ViszlĆ”t NyĆ”r
14. Letland: Laura Rizzott – Funny Girl
15. Zweden: Benjamin Ingrosso – Dance You Off
16. Montenegro: Vanja Radovanović – Inje
17. SloveniĆ«: Lea Sirk – Hvala, Ne!
18. OekraĆÆne: Melovin – Under The Ladder

Rechtstreeks geplaatste deelnemers finale (zaterdag 12 mei)
Duitsland: Michael Schulte – You Let Me Walk Alone
Frankrijk: Madame Monsieur – Mercy
ItaliĆ«: Ermal Meta & Fabrizio Moro – Non Mi Avete Fatto Niente
Portugal: ClĆ”udia Pascoal – O Jardim
Spanje: Amaia & Alfred – Tu CanciĆ³n
Verenigd Koninkrijk: SuRie – Storm

Alle shows zullen door vier presentatrices aan elkaar worden gepraat:Ā Filomena Cautela, SĆ­lvia Alberto, Daniela Ruah en Catarina Furtado.

De eerste halve finale zal op dinsdag 8 mei worden gehouden met negentien kandidaten, de tweede halve finale op donderdag 10 mei met achttien halve finale. De top 10 van elke halve finale gaat door naar de finale van het Eurovisiesongfestival 2018. Die zal worden gehouden op zaterdag 12 mei.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.